Reklama

Kierowca citroena spadł z nasypu, rowerzysta uderzył w drzwi auta

Węgrowska policja podsumowała ostatni tydzień na drogach. W wyniku zdarzeń obrażenia odniosły trzy osoby.

Do poważnego wypadku doszło 28 listopada w Ogrodnikach. Mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy citroena i doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący citroenem stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze i w końcu zsunął się z nasypu. Samochód przewrócił się na bok. Kierowca citroena odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Łochowie.

Tego samego dnia w Węgrowie mieszkaniec naszego powiatu, kierujący pojazdem marki Iveco, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy citroena. Doszło do zderzenia obu aut. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Reklama

Również 28 listopada w miejscowości Soboń kierowca z powiatu siedleckiego, siedzący za kierownicą auta marki Opel bardzo niefortunnie wykonał manewr cofania na drodze publicznej. W efekcie uderzył w BMW. Oba auta zostały uszkodzone, ale nikt nie ucierpiał.

Do nietypowego wypadku doszło 30 listopada w Grębkowie. Jadący rowerem mieszkaniec naszego powiatu, omijał stojące auto marki Nissan. W tym momencie z samochodu chciała wysiąść kierująca. Rowerzysta z impetem uderzył w przednie drzwi. W wyniku zderzenia jadący jednośladem doznał na tyle poważnych obrażeń, że trzeba go było zawieźć karetką do szpitala.

Reklama

W niedzielę, 4 grudnia, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na terenie miasta Węgrowa. Zawiniła mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierująca volkswagenem, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem. Nikt nie doznał obrażeń.

MŁ. ASP. MONIKA KSIĘŻOPOLSKA

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo zyciewegrowa.pl




Reklama